Zarządzanie organizacją w czasie Pandemii

Aby lepiej funkcjonować, każda organizacja potrzebuje zmian, dlatego Niezależne Zrzeszenie Studentów UKSW takie zmiany wprowadziło 22 maja 2020r. Po długich obradach zmienił się skład zarządzających organizacją. Nowy skład prezentuje się następująco :

  • Natalia Krzysztoszek – Przewodnicząca
  • Jan Świątek – Sekretarz
  • Krzysztof Godlewski – Wiceprzewodniczący ds. Finansów
  • Paulina Jóźwiak – Wiceprzewodnicząca ds. HR
  • Karolina Siemińska – Wiceprzewodnicząca ds. PR

W czasach pandemii nie jest łatwo siedzieć bezczynnie, dlatego Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie postanowiło działać. Wraz ze zmianą Zarządu pojawiły się zarówno nowe pomysły, jak i chęć kontynuacji oraz dostosowań starych. Pełnomocnik ds. osób z niepełnosprawnością NZS UKSW wraz z biurem zorganizowali konferencję związaną z savoir-vivre wobec osób z niepełnosprawnościami. Konferencja odbyła się online, a uczestniczący w niej prelegenci chętnie dzielili się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami w tej kwestii.

W sierpniu członkowie NZS mieli okazję uczestniczyć w Krajowym Zjeździe Delegatów w Warszawie, gdzie podsumowali ubiegły rok akademicki, przedstawili wnioski z działań projektów krajowych, a także wybrali nowy Zarząd Niezależnego Zrzeszenia Studentów.

Wrzesień również obfitował w wyzwania. Wiceprzewodnicząca ds. HR wraz ze swoim zespołem zorganizowali wyjazd integracyjny do Zęba k. Zakopanego. Na wyjeździe pojawili się zarówno nowi studenci, jak i ci, którzy mury uczelni znają już bardzo dobrze. Wyjazd odbył się z zachowaniem zasad sanitarnych.

W nadchodzącym roku akademickim 2020/2021 NZS UKSW czeka sporo pracy. Wyzwania, takie jak organizacja projektów online, monitorowanie potrzeb studentów, czy chociażby uczestnictwo w Walnych Zebraniach Członków, z pewnością nie raz przetestują możliwości i kreatywność naszych członków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *