Rekrutacja NZS UKSW

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie rozpoczęło nabór nowych członków.
Nawet w trudnym momencie, jakim jest pandemia COVID-19, NZS UKSW nie zwolniło tempa. Pod koniec października została uruchomiona kilkutygodniowa rekrutacja online w motywie gry Among Us.

Członkowie NZS poprzez rekrutację postanowili przedstawić przyszłym sympatykom projekty, nad którymi nasza organizacja sprawuje pieczę, zapoznać ich ze składem zarządu, a przede wszystkim pokazać jak wyglada całoroczna działalność.

Dodatkowo, podczas rekrutacji osoby zainteresowane miały okazję uczestniczyć w konkursach oraz zabawach, ponieważ NZS to nie tylko poważne projekty, ale również miejsce na integrację, przyjaźnie i dobrą zabawę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *