Kategorie
Bez kategorii

Coraz bliżej święta…

Wielkimi krokami zbliża się najpiękniejszy dzień w roku, czyli Boże Narodzenie. Jest to czas spędzany bardzo rodzinnie, gdzie radość i uśmiech nie znikają z twarzy. Święta to również moment, gdzie można obdarowywać się podarunkami, a także nieść pomocy innym. Jednakże nie wszyscy mają możliwość obchodzenia tego specjalnego czasu w roku tak wesoło, dlatego Niezależne Zrzeszenie Studentów UKSW, Samorząd Studentów UKSW oraz Erasmus Student Network UKSW postanowiło uczynić ten czas jeszcze piękniejszym dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują!

Akcja #ZłóżmySięNaŚwięta w tym roku przybrała wymiar inny niż zazwyczaj ze względu na okoliczności pandemiczne. Cel pozostał jednak ten sam – pomoc innym. Tego roku podarunki, które uda się zebrać, zostaną przeznaczone dla IOP w Otwocku – Fundacji Rodzin Adopcyjnych. Aktualnie można wpłacać datki przez internet, wziąc udział w licytacji przedmiotów oraz dostarczyć potrzebne rzeczy do wielu warszawskich placówek. Można przeznaczyć wszystko, począwszy od zabawek, a skończywszy na rzeczach, które w tym roku są bardzo potrzebne, czyli na artykułach pomocniczych w walce z COVID-19.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w życiu każdego człowieka, dlatego uczyńmy go jeszcze piękniejszym. Nie bądźmy obojętni na krzywdę innych. Pomoc potrzebującym zazwyczaj nic nie kosztuje, a komuś może przywrócić wiarę w magię świąt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *