Kategorie
Bez kategorii

NZS UKSW zawsze gotowy do pomocy

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie wyszło z inicjatywą pomocy maturzystom. W tym trudnym czasie spowodowanym pandemią, tegoroczni maturzyści mają utrudnione zadanie przygotowania się do najważniejszego w ich życiu egzaminu. Nasi członkowie postanowili wyciągnąć do nich pomocną dłoń, po raz pierwszy uruchamiając na swoim OU projekt „MATURALNIE Z NZS”.

Inicjatywa ma na celu pomóc maturzystom w powtórkach do matury. Na wydarzeniach online pojawiają się posty mające na celu przypomnienie najważniejszych treści z różnych przedmiotów oraz pokazać jak się uczyć efektywnie – jakie metody są skuteczne, aby się nauczyć i zapamiętać informacje. Nasi NZS-siacy nie poprzestali jednak tylko na nauce, ale również pokazują przyszłym studentom najlepsze uczelnie w Polsce, które w przyszłości mogą być ich miejscem dalszego kształcenia i nauki.  Podczas pierwszego wydarzenia, które odbyło się pod koniec stycznia, poruszyliśmy temat radzenia sobie ze stresem oraz samokrytyki razem z Hanią Sywulą, studentką psychologii i prowadzącą kanału „Hania.Es” oraz „5 minut” we współpracy z Billie Sparrow na YouTube.

Serdecznie zapraszamy wszystkich maturzystów, którzy jeszcze nie obserwują wydarzenia do wzięcia udziału, a także tych którzy już zaczęli (lub jeszcze nie) przygotowania do majowych egzaminów. Z NZS-em wszystko jest łatwiejsze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *