Kategorie
Bez kategorii

…ale to już koniec!

Rozpoczął się jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku, czyli maj. Dla maturzystów oznacza to tylko jedno – egzaminy dojrzałości! 27 kwietnia nasi NZSiacy zakończyli projekt #MaturalniezNZS, w którym starali się pomóc uczniom w przygotowaniu się do tych ważnych egzaminów. W ostatnim tygodniu kwietnia na oficjalnej stronie Facebookowej wydarzenia i kanale YouTube odbyły się z spotkania z najlepszymi nauczycielami, którzy robili wszystko, aby przekazać uczniom niezbędną wiedzę. Ostateczne powtórki odbyły się z angielskiego, matematyki, polskiego, chemii, fizyki czy geografii. W wydarzeniu wzięli udział m. in. Izabela Kasperek z kanału „Wiedza z Wami”, Anna Olszak czy Justyna Burzyńska – Ellis.W tym samym miesiącu ma swój finał Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej. Organizatorem wydarzenia jest niezmiennie od 1998 roku NZS, który oprócz samego konkursu oferuje również warsztaty i wystawy (obecnie online). Hasłem przewodnim obecnej edycji jest słowo „ZACHWYT”. 5 maja kończy się możliwość wypełnienia formularza zgłaszającego do wydarzenia. Następnie pozostanie tylko czekać na wyniki, które w niedługim czasie ogłosi profesjonalna komisja i zapisać się do kolejnej edycji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *